| Trăie a întrebat:

Ce jocuri de strategie de razboi cunoasteti?

6 răspunsuri:
| KenzorVlad a răspuns:

Pai... Shogun2 Total War sau Shogun2 Fall of the Samurai! Sper sa iti placa big grin.

| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai bune ar fi:

-Medieval 2 Total War
-Rome Total War
-The Great Battles Medievals
-Mount and Blade Warband
-Mount and Blade With Fire and Sword

Bafta!

| Andrei7520152 a răspuns:

Cam orice joc de strategie (rts) implica razboi
Age of Empires 2
Earth 2150
Warcraft 3
Stronghold 2
C&C Generals
Rome Total War
Warhammer 40, 000: Dawn of War
Medieval 2 Total War
Company of Heroes
sunt in ordine cronologica (aprox). cauta clipuri de gameplay pe youtube, vezi care iti plac

| WORTEX a răspuns:

Incearca aici: www.GameForge.com. Bafta!

| Stefan_Ghidrigan_1980 a răspuns:

Pai cunosc Metin2.ro,World of Warcraft, Warcraft 3 si travian... Dar sa stii ca World of Warcraft e pe plata sau iti poti trage World of Warcraft freakz.In rest toate sunt fara plata.

| Stefan_Ghidrigan_1980 a răspuns:

Pai cunosc Metin2.Ro,World of Warcraft, Warcraft 3 si Travian... Dar sa stii ca World of Warcraft e pe plata sau iti poti trage World of Warcraft freakz.In rest toate sunt fara plata.