| Marian_Doru_1991 a întrebat:

Ce jocuri de strategie/shooter/sport, etc stiti ceva in gen Warcraft 3, Age of empires, League of Legends...

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Jocuri RTS: Warcraft 3 Frozen Throne, Age of Mythology, Rise of Nations, c&c Generals, c&c Red Alert 2, Blitzkrieg 1, Medieval 2 Total War, Rome Total War, Stronghold, Earth 2160, Rise of Nations, Armies of Exigo, Warlords Battlecry 3, Empire Earth 1/2, Crusader Kings 1/2, Spellforce, Cossacks 2, Kohan 2

Daca cauti jocuri cu cerinte mici, vezi lista mea mai completa de aici:
Http://www.tpu.ro/......dau-funda/

1 răspuns:
| CristiMC a răspuns:

Iti recomand imperia online e un joc eceptional care te va atrage din ce in ce mia mult. daca nu iti place la inceput nu renunta incearca o saptamana sa inveti cat de cat jocul si apoi nu o sa mia pleci de la pc. FUNDA?