| sophieLY a întrebat:

Ce jocuri demo gasesc pentru ps3 in psn? Voua va merg? Le gasiti?
Inca o intrebare: Pe site-ul oficial al ps-ului am gasit o lista cu jocuri demo. Le gasesc PE TOATE in psn? Pentru ca totusi, erau vreo 9 pagini cu jocuri, mi se par foarte multe si vreau sa stiu daca le gasesc.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Da, poti gasi foarte multe jocuri demo. De obicei cam tot ce gasesti pe site gasesti si pe Play Station Store. Daca vrei, adauga-ma la prieteni cu numele de aici. Bafta!

| sophieLY explică (pentru ZethKode):

Mersi, am gasit. Te adaug mai deseara cand intru.

1 răspuns: