| Raul2011Boy a întrebat:

Ce Jocuri Faine Imi Recomandati? Dau Funda tongue

6 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Blood omen 2

| bogdan133 a răspuns:

Psi Ops 1 luna pierduta p el. Pes 2010 Prince of persia toate seriile Prison Break the conspyracy foarte misto jocu! iti ajung astea Funda?

| bogdan133 a răspuns:

Psi Ops, Prison Break the conspyracy Prince of persia ( toate seriile)

| mihail33 a răspuns:

Multe dar iti zic unul singur metin orce metin sunt cam peste o suta de metinuri

| Ursus a răspuns:

Assasin's Creed Brotherhood, Devil may cry toate, Prince of persia toate, Tomb raider de la 7 toate, Prototype, Bully Scolarship edition, Gta IV, Gta san andreas, Crysis 2, Call of duty modern warfare 2, Battlefield bad company 2, Hellgate london si multe altele.

| Ciprian363636 a răspuns:

Counter-Strike,Fifa2011,WOW,Call of Dudy 2 sau 4....sunt multe.