| Miruna03101999 a întrebat:

Ce jocuri faine sa imi descarc pe tableta?laughing))

3 răspunsuri:
| alexutzul14 a răspuns:

Pai...Poti lua asteabig grinumb Ways To Die 1, 2, Assasin's Creed(orice versiune), Impossible Road, Temple run(1, 2), Aplicatiile(Jocurile) Fara numar(sunt 2), Asphalt (1, 2), Minecraft PE(Poket Edition), Earn To Die, Follow The Line, Piaon Titles si Magic Piano...
Funda?

| DayZPlay a răspuns:

Subway surfers, dumb ways to die 1-2, dr. driving, angry birds-epic, clash of clans, my talking tom.
Funda? happy

| BubbleBob a răspuns:

Minecraft Poket; Angry Birds; Heroes Vs Villains; Route Z; Phantom Rift; Tocilari Aventura; Lupta bulgăre de zăpadă; Guncrafter; Pinguinii: Dash Dibble.