| Andrei7520152 a întrebat:

Ce jocuri gen Half Life stiti? Ma refer la jocuri care sa si foloseasca motorul grafic si stilul, ca Gumnan Chronicles, Cstrike 1. 6, Opposing Forces, Blue Shift, etc. btw, pot fi si moduri daca sunt reusite, ca si Paranoia de ex. mersi

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Jericho, Serious sam 1, 2, 3 Painkiller toata seria Silent Hill 1, 2, 3, 4happyincearcale si vezi daca iti plac.

| Deknar a răspuns:

-Combat Arms(Online)
-Crossfire(Online)
-Project Blackout (Online)
-Portal 1 & 2 ( NU E SHOOTER)
-Left 4 dead 1 & 2 (Zombie; Shooter)
Si cam atat! Sper Sa iti Placa jocurile! Bafta

| BiiaJe a răspuns:

-Combat Arms(Online)
-Crossfire(Online)
-Project Blackout (Online)
-Portal 1 & 2 ( NU E SHOOTER)
-Left 4 dead 1 & 2 (Zombie; Shooter)
-Half-Life 2
-Jericho
-Serious sam 1, 2, 3
-Painkiller
-Silent Hill 1, 2, 3, 4

| Moldoveanu_Alexandru_1990 a răspuns:

Ai incercat Half-Life 2?
Are 2 parti si anul asta s-ar putea sa apara a 3-a parte.
Oricum cauta pe google Jocuri gen Half-Life si o sa primesti mai multe raspunsuri.

| Andrei7520152 explică (pentru Moldoveanu_Alexandru_1990):

Mdeah sunt nostalgic, de aia caut chestii mai vechi, old school. m-am jucat hl2 mai demult, nu stiu de ce dar nu prea mi-a placut