| MarcuDany a întrebat:

Ce jocuri gen MicroVolts, s4League, Brawl Busters, FT2 stiti?

5 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Mi-e nu imi merge microvolts si tare as vrea sa joc. mi se restarteaza pc-ul cand pornesc jocul.Pai dragon nest ai jucat?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Bag ****! toate astea le stiu in afara de FT2! da-mi IDu tau de mess si numele la S4 League

| MarcuDany explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Nu joc s4league, fts2 brawl buster doar am dat un exemplu. id marcudany13

| Vasilicaaa a răspuns:

Nu-mi merge brawl busers aproapemi intra si zice ca nu se poate conecta la sv dc":

| alasca444 a răspuns (pentru Vasilicaaa):

Nu merge ca aveti PC de ***