| dianafrumusika1 a întrebat:

Ce jocuri gen woozword online stiti...^_^si in limba romana. funditahappy

Răspuns Câştigător
| TheBestTPU a răspuns:

Stiu eu un joc care este pentru toate limbile din lume nu trebuie sa alegi categoria.in timp ce joci poti vorbi pe chat cu alti copii.na bine jocul e de actiune o sa vezi tu se numeste www.brawlbusters.com dai register si incepe sa se downloadeze iti faci un cont si vei afla tu singura pe parcursul jocului cum se joaca fiindca da tutorial prima data