| Anonimul3315 a întrebat:

Ce jocuri gratis gen 4story sau metin2 stiti, dar contemporane? Adica sa fie ca 4story adica sa faci nivel ( nivelu 1, 2, 3,4...100) si misiuni care sa iti dea experienta pentru a face nivel. Si de fiecare data cand faci un anumit nivel sa iti poti lua chestii noi. Adica un nou stil de echipament, arme etc. Sa faci bani. Si sa nu fie pe runde. Adica sa trebuiasca sa intru intr-o camera ca sa fac runde pentru xp(Adica microvolts sau uberstryke care nu imi plac).Sa fie ca 4story. Adica sa ma plimb cum vreau eu.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Momentan joc pe www.perfectworld.com si sunt foarte multumit de jocurile de acolo. Recomand.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Aion
Perfect World
Lineage II

| ShNySnYGer a răspuns:

Cabal,Vindictus,Dragon Nest

| Anonimul3315 explică:

Conemporaneeee. Adica moderneeee. Pusti, tancuri, avioaneee.

| DoDoSpider a răspuns:

Iti recomand WOW este cu mult mai tare ca 4story

| Humăn a răspuns:

Incearca Star Trek Online, Mechwarrior Online sau PlanetSide2