| MrSoundAlex a întrebat:

Ce jocuri imi merg cu:1.5 gb RAM Directx 9.0c 80 gb free placa video 128 mb AMD Sempron Procesor 3000+ 1.8 gHz

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Sorry frate ai un sistem foarte slab, eu am GTX 580 o poti cumpara la 1200 lei nu stiu daca tio permiti depinde de buzunar si procesor am Intel Core i7 2600K 3. 4Ghz pret 1700-2300 lei la fel tot de buzunar depinde si o sursa nou nouta FORTRON Sursa - Real 1010W - Everest asta o am eu pret acceptabil, si apropo de ram upgradeazatil la 3-4 eu am 6gb ddr3 vengeance. Bafta in gaming. iti las canalul meu, sunt un gamer si fac walktrough-uri.http://www.youtube.com/user/eusebiunoob?feature=mhee

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hearts, pinball, solitaire! straight face

| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

Poti juca:Nfs carbon
Nfs most wanted
Call o duty 1, 2
Counter strike 1.6

| matei0mircea a răspuns:

Pai sigur merg cele din anul 2005 2006 2007 mai putin probabil cele din 2008 gen(dead space 1 splinter cell etc) din 2010 mai gasesti cateva (nu o sa iti mearga call of duty black ops 1 sau star wars force unleashed II ca se prajeste procesorul ) 2011 si 2012 putin probabil sau deloc

| MrSoundAlex explică:

Dau funda carora imi spune cu adevarat ce jocuri merg sall al:*

| MrSoundAlex explică:

Cine imi zice niste jocuri care merg are funda!