| AlexBosssteaua a întrebat:

Ce jocuri imi merg mai smechere pe pc-ul meu Intel pentium dual-core 2. 0ghz e2180 64bit ram 2gb placa video Intel g33/g31 express chipset family? dau funda la cele mai frumoase jocuri care imi merg.

Răspuns Câştigător
| winterdemonsprofile a răspuns:

Categorie : Arme si impuscaturi : Call of duty 2, Call of duty 1, Counter Strike 1.6. Categorie : Cavaleri Dragoni Etc. : Metin 2, league of legends. Categorie : Masini + Impuscaturi : gta 1, 2, 3, vice city si san andreas. Categorie : Masini :Need for speed Most Wanted, Need For Speed Underground 1, 2 Grand turismo 3