| Vlad_Marian_1993 a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe laptop:procesor amd athlon x2 dual core de 2ghz, display 15. 6 inci, memorie 4gb ddr2, hard disk 250gb sata, placa video dedicata ati hadeon hd 3200 de 256mb si sa imi lasati daca vreti id vostru de mess ca vreai sa vorbesc ceva cu voi daca va rog mult!

Răspuns Câştigător
| HailSithis a răspuns:

Assasins Creed(IIIsi Blackflag), Darksiders2, SaintsRowIV,----
Batman Arkam Origins, Prototype2(mai vechi dar are ceva grafica)GtaV, NeedForSpeed MostWanted, etc

| Vlad_Marian_1993 explică (pentru HailSithis):

Gta iv? imi poti da id tau de mess sa vorbim ceva daca te rog

| HailSithis a răspuns (pentru Vlad_Marian_1993):

Nu am mess am skype este sogard123456789