| Th3Unknown a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe pc-ul meu? Am urmatoarele specificatii:
-E un laptop Acer Aspire 6530G
-ruleaza Windows 7 Ultimate 32 bit
-4gb ram
-procesor:AMD Turion X2 Ultra dual core mobile (2. 2ghz)
-Up to 1791 MB ATI Mobility Radeon HD 4570 HyperMemory
-512 mb placa video dedicata
-640 GB dual HDD (320gb x 2)
-------------------------------------------------------- -----------
Deci? Ce parere aveti...cam ce jocuri imi merg? Puneti o lista cu jocurile care imi merg/ar trebui sa imi mearga.

P.S:Imi merge Skyrim la Low-Medium si Ac brotherhood si MW2 high.

FUNDAAAAA!

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Jocurile mai vechi de 2010-2011 o sa iti mearga dar nu la detalii ultra

4 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

De cat sa o iei pe ghicite, am gasit un blog de jocuri misto care are reviewuri si la sfarsitul fiecarui joc specifica si cerintele... de ex daca vrei sa te joci mmorpg poti vedea cerintele aici : http://ggames.ro/category/mmorpg/, accesand fiecare joc ce te intereseaza, sau cele de pc aici : http://ggames.ro/category/pc-games/

| Raspundd a răspuns:

Ar trebui sa iti mearga toate jocurile. Sunt facute ca sa mearga la taoate jocurilee!

| SouLIce a răspuns (pentru Raspundd):

laughing pune tu un Nfs Most wanted 2 pe el si vezi daca merge

| Th3Unknown explică (pentru SouLIce):

Daca ai putea sa dai si o lista cu niste jocuri care ti se par tari?

| SouLIce a răspuns (pentru Raspundd):

Jocurile mai vechi de 2010-2011 o sa iti mearga dar nu la detalii ultra