| ParaZiτuL a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe : procesor Intel core duo 2.2 ghz, 3 ram, video : nVIDIA 8600GT 512MB 128bit? Dau fundita

3 răspunsuri:
| AlxCr a răspuns:

Nfs carbon
Fifa 2012
Fifa 2013
Dota 2
Team fortress
Cauta si tu
Scrie pe net can i run it, si cauti jocuri care merg pe sistemul tau

| Hu_David_1990 a răspuns:

Pai depinde. O sa iti mearga unele jocuri pe low si unele pe ultra. Eu iti recomand Far Cry 3, GTA 4, TF2, CS:GO, Minecraft(stiu ca e stupid), Dota 2, LOL, Portal 2, Left4Dead 2, Game Dev Tycoon, Outlast, Arma 3(cu grafica pe la low), DayZ(cu grafica la medium) si multe altele. Daca mai vrei sa imi spui.

| ParaZiτuL explică (pentru Hu_David_1990):

Salut, mai imi spui, am vandut contul de mc :p