| andrw1929 a întrebat:

Ce jocuri imi puteti recomanda pentru 512 ram, 1.8 Ghz...
Inafara de : Max Payne 1 si 2
Far Cry 1
Halo 1
Delta force BHD
Delta force extrem 1 si 2
As dori jocuri de actiune ca cele de sus... dar sa nu fie online ca (cs)...
Multumesc! (se stie... raspunsul cel mai bun are funda! )

Răspuns Câştigător
| xcRs a răspuns:

Poti sa incerci hitman absolution, sau hitman contracts, is faine si o sa iti mearga bine... mai poti incerca return to castle wolfenstein

9 răspunsuri:
| xcRs a răspuns:

Poti incerca hitman contracts, sau hitman silent assassin, o sa iti mearga bine dar si return to castle wolfenstein

| andrw1929 explică (pentru xcRs):

Ok dar care dintre cele care mi le-ai enumerat este cel mai tare?

| xcRs a răspuns (pentru andrw1929):

Eu le-am terminat pe toate 3 dar imi plac cel mai tare hitman silent assassin si return to castle wolfenstein

| andrw1929 explică (pentru xcRs):

Ok..ms

| tacea112 a răspuns:

Gta san andreas

| IrealDeReal a răspuns:

Încearcă Crysys, dar cam greu cu ala ca asa ceva am si eu si jocuri din astea nu prea merg

| andrw1929 explică (pentru IrealDeReal):

Crisys nu imi merge trebuie sa am minim 1gb ram sa mearga.

| IrealDeReal a răspuns (pentru andrw1929):

Asa e, uitasem ca am mai pus rami, scuze...

| Arpyka a răspuns:

Incearca Crysis 1 sau Mafia 1...Cred ca si Prototype ar merge.