| VladDys a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? Dalea cu impuscaturi! Si MMORPG!

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Air Rivals e un joc online... cu "impuscaturi" e foarte interesat ai tot felul de prostii magii la avioanelaughing uitete pe youtube apoi intra pe site register download. GooD Luck

| WatDaFuq a răspuns:

Incearca metin 2gx sau counter strike la categoriile care le vr

| Daniel123qwert a răspuns:

Intra pe http://mmorpg4fun.blogspot.com/ o sa gasesti o multime de jocuri mmorpg, si sunt si cateva shootere pe acolo. :)

| adych a răspuns:

Call of duty modern warfare 2 poti juca multiplayer pe alterivnet
assassin's creed 2 sau brotherhood
lineage
world of warcraft
aion