| KoNeTi a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? PC-ul meu este urmatorul :
Memorie : 4 GB RAM

Procesor :Intel Core i3-4160, 3,60 GHz (4CPUs)

Placa video: Intel HD Graphics 4400 2GB Integrata

Windows : 7 Ultimate. Multumesc anticipat, nu vreau raspunsuri cu FC3, Dishonored, MW 2 3, BF3. Nu ma supar daca imi dati variante si pentru jocuri online.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft! :)

1 răspuns:
| Lagorúthon a răspuns:

CS:GO, LoL, Skyrim, Shadow of Mordor, Fifa (toate), Left 4 Dead 1/2, GTA 4, GTA SA, Game of Thrones, The Walking Dead, Insurgency, Dota 2, cu inca 2GB RAM te poti juca GTA V linistit, World of Warcraft, CS 1.6, Brothers in Arms (toate seriile), Velvet Assasin.