| Olivers a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru pc-ul meu! Gen : Actiune, Aventura,Horror, Racing de preferat sa imi modific eu masina sau ceva de genu! Calculatorul meu este un : Intel (R) Core(TM) I3-4160 CPU @ 3. 60GHz : RAM 6GB : Placa video. NIVIDIA GeForce 730 De Approx. Total Memory: 4046MB : pe windows & 64 Bit

2 răspunsuri:
| Odd a răspuns:

Sistemul tau e bun deci incearca:Rise of the Tomb Rider, GTA 5, DreadOut,OutLast,Asylum, Among the Sleep, Silent Hills, Call of Duty Black Ops 3, Just Cause 3

| Olivers explică (pentru Odd):

Aceste jocuri spuse de tine sunt foarte poplare deci le stiu daca ai sti altele ar fi bine sa imi zici pentru funda
multumesc anticipat