| Derkes a întrebat:

Ce jocuri interesante imi puteti recomanda pe un laptop Asus, cu procesor I3; 2,3 GHZ, 4 gb ram, Windows 10 si placa video integrata de 2 gb?

4 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Încearcă jocurile de pe site-ul gametop.com, sunt gratuite și se descarca rapid.

| Tudy000 a răspuns:

Cam oricare din titlurile mari pana prin 2012 poate 2015, dar ai rami putini, daca ai avea macar 8gb ai fi sef happy

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Tudy000):

Merge Prototype ala din 2009 si ala din 2012?

| Tudy000 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Normal ar trebui, dar imi amintesc ca in perioada aaia aveam in ghilimele o racheta de laptop cu procesor quad core, 4 sau 8 gb ram si placa video de 512 sau 1gb si prottype 1 imi sacada era ne jucabil.Lui s-ar putea sa ii mearga amandoua, dar nu stiu cu ramii cum e.