| Nusnimenisinimic a întrebat:

Ce jocuri jucati? Funda pentru cele mai misto!

5 răspunsuri:
| torturatu a răspuns:

Mafia 2
Euro Truck Simulator
☢i-Nuke mod☢ pe minecraft
Minecraft

| M1hai a răspuns:

Cs Hd
driver san francisco
mass efect 3
call of duty modern warfare 3

| DianaRaluca99 a răspuns:

Http://www.friv.com/
http://kizi.com/ aici gasesti orice joc vrei. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Punk57 a răspuns:

Fifa7, 9, 12, baterfield bad company 2, call of duty black ops, counter strike, deus ex human revolution, metro 2033, unreal tournament 3, fable 3, skyrim, the witcher 2, sims 3, grid, need for speed the run, gta san andreas, gta IV, mafia 2, chicken invaders 4, luxor 3, minecraft, assassin's creed 2 si cel mai tare joc BATMAN:ARKHAM CITY jumatate dintre ele le-am terminat mie imi plac sper sa iti placa si tie

| Costel_Alecu_1985 a răspuns:

Pai de care joc preferi? racing, Shoter?