| ronaldosinani a întrebat:

Ce jocuri mai jocati ca genul assassin creed

Răspuns Câştigător
| Borsko a răspuns:

Ca Assassin's Creed trebuie NEAPARAT sa incerci The Elder Scrolls IV : Oblivion si The Elder Scrolls V : Skyrim. De asemenea trebuie neaparat sa mai incerci Dishonored. Toate trei sunt niste SUPER jocuri!

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai un joc asemanator cu assassins creed pe care l-am jucat eu si a fost super misto a fost Ninja Blade.
http://www.youtube.com/watch?v=eZwFuXEskEY

| RainboyDash a răspuns:

Ninja Blade

| erou a răspuns:

Parerea ea am un joc preferat Prince Of Persia Warior Within The Two Thrones sau asta de il joc acum The Forgeton Sands=Nisipurile uitari sper sa iti placa

| ronaldosinani explică (pentru erou):

Mersi
am terminat da oricum mersi