| AvalohAlyn a întrebat:

Ce jocuri mai nepretențioase cu mașini în care te poți plimba prin oraș exista? In afara de GTA.
Mă intereseaza doar să mă plimb cu mașina prin oraș.

Răspuns Câştigător
| AndreiAron656 a răspuns:

Forza Horizon 4
City Car Driving (ai si moduri cu aproape orice masina existenta) grafici bune
Eu recomand cel mai tare Test Drive Unlimited 2 (se pot baga si moduri in el la fel cu diverse masini)
Ar mai fii ets2 cu moduri de masini

| AvalohAlyn explică (pentru AndreiAron656):

In Test Drive Unlimited 2 faci numai curse sau merge sa te si plimbi prin oras cu masina?

| AndreiAron656 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Test Drive Unl. 2 e un open World care iti ofera 2 mari mape, ai zeci si zeci de masini, chiar si motoare, si te poti plimba peste tot, chiar daca are ceva ani, inca e un joc de nota 10. Recomand sa cauti gameplay uri pe Youtube

4 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Drive simulator, eurotruck simulator, bus simulator etc

| BBJHHRUGs a răspuns:

Iti recomand sa incerci (dar ai dat funda deja). Total overdose. Este leit cu GTA si nu are pretentii mari la cerinte.