| Nicolici_Mihaita_1984 a întrebat:

Ce jocuri merg pe laptopul acesta : Laptop ASUS A541NA-GO180 cu procesor Intel® Celeron® N3350 pana la 2.40 GHz, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, Intel® HD Graphics 500, Endless OS, Chocolate Black

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti intra aici https://www.systemrequirementslab.com/cyri sa vezi ce jocuri iti functioneaza/ti-ar putea functiona.

| Wr3nch a răspuns:

Jocuri vechi, cel mult pana in 2009, 2010 sau jocuri cu cerinte mici gen GTA San Andreas, CS 1.6 etc.