| Timotey99 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe Intel pentium dual core G630 2.7ghz,nVIDIA geforce 440 1GB DDR5, 4GB ram?

Răspuns Câştigător
| Maddox_Slavic_1992 a răspuns:

Hi Timotey, In ajutor iti poate veni acest site http://www.systemrequirementslab.com/cyri poti verifica cu usurinta jocurile care iti pot merge pe computer.E nevoie de instalezi pluginul si sa rulezi detectarea. Funda?

1 răspuns:
| killeraxel99 a răspuns:

Destul de multe.De exemplu am un Intel pentium dual core B250 2.5ghz imi merge tomb raider minecraft south parck AC 1-4 Warframe etc.Tie ti-ar merge mult mai multe si cu motoare grafice mai performante.