| vladelvis a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe o configuratie de:
Procesor dual-core 2, 5ghz,RAM 2GB, Placa video ati radeon x1050 256mb pe 128 bit? Multumesc mult, funda!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai pune o placa video decenta (maxim 150 RON sh, un 9800 GT sau un AMD HD 4850), ai putea sa joci cam orice. Chestia aia pe care o ai acum e jalnica din punctul asta de vedere. Procesorul/memoria sint la limita, dar te-ai descurca onorabil.

| DeKoniec a răspuns:

Crysis 2, minecraft, total war, sniper elite V2, assassin's creed 1, 2, broderhood.
Succes!

| ily10 a răspuns:

Fifa 2010, fifa 2009, fifa 2007
gta san andreas
gta vice city
counter strike
euro truck simulator