| Hatze9000 a întrebat:

Ce jocuri Multiplayer Free jucati voi?

5 răspunsuri:
| koopman a răspuns:

Gta San Andreas multiplayer, e cel mai bun, poti face diferite lucruri, iti gasesti prieteni, mai ales daca joci pe servere calumea, CS, niciodata prea vechi pentru a juca o partida, Battlefield 2, Metin 2, Minecraft si multe altele, funda?

| LTAA a răspuns:

World Of Tanks, Need For Speed World.

| Sociopat a răspuns:

Dota 2.

| adrian1213 a răspuns:

World of Warcraft ti-l recomand, e foarte tare, faci arene bg-uri sunt foarte multi playeri max lvl 85, ai rougue, hunter, paladin incearca-l. 2. League of LEgends : un joc interesant de strategie tot cu campioni dps si de la distanta cu vraji etc. Funda?

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

League Of Legends, Metin, Minecraft, DarkOrbit, Darkensang..Astea le joc eu.