| Alberto97 a întrebat:

Ce jocuri multiplayer jucati

Răspuns Câştigător
| DaNuTzU2013 a răspuns:

Samp (San Andreas Multyplayer)
Ce trebuie sa faci?
-Pai nu e ca gta normal trebuie sa iti iei job si sa muncesti.Sa respecti regulile. Dupa ce castigi bani faci level, iti iei masina, casa, etc.Participi la eventuri.(concursuri).Si cam atat.
NeedForSpeed Multyplayer.Nu are rost sa-ti zic ce trebuie sa faci.scrie pe google si vezi.
Minecraft.
E un joc in care trebuie sa supravietuiesti,tai lemne, te duci la minerit pentru carbune, fier, diamant, etc.Si poti cauta pe google sv minecraft si te joci online.
Cam atat ma joc eu ti-am spus si ce trebuie sa faci ca sa fiu sigur ca ai auzit de acele jocuri.laughing
PSbig grinaca nu ti-au placut poti incerca:
Warcraft
LOL
Si cam atat stiu sper ca te-am ajutat.

| Alberto97 explică (pentru DaNuTzU2013):

Ce joc te joci tu sa ne jucam impreuna ca sunt incepator la Minecraft si warcraft

| DaNuTzU2013 a răspuns (pentru Alberto97):

Scuze dar nu ma mai joc in ultimul timp
Ma uit la bleach si naruto.Scz

| Alberto97 explică (pentru DaNuTzU2013):

Multumesc.Daca te apuci sa te joci da-mi mesaj privat

5 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

SAMP, CS, Minecraft. big grin

| Skruci a răspuns:

In loc de samp iti recomand MTA(Multi theft auto)E tot gen samp.
Dar pe MTA poti face mai multe chesti...