| pedigri a întrebat:

Ce jocuri online imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Triburile.ro

20 răspunsuri:
| sssSnake a răspuns:

Comand arms europe

| igor4ok a răspuns:

Http://dgame.ru/main.php
jocul ii super

| Bacemi a răspuns:

Conquiztador, Travian, Gladiatus, Bitefight, Sportoquiz, Battleknight, Adventure Quest. Cauta si tu pe google : free online rpg si gasesti multe interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrabble on-line

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.seiful.apropo.ro
Este un fel de scrabble.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza sa downloadezi ti-as recomanda Lineage 2 sau daca nu esti fan poti oricand sa joci counter strike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.jocurinoipentrucopii.com

| cosmon a răspuns:

San Andreas Multyplayer, Flatout 2, ConQUIZtador, Triburile, Travian, Gladiatus, Ikariam, Metin 2, CounterStrike, Mybrute etc.

| Nic a răspuns:

Depinde ce gen iti place.Eu unul obisnuiam sa ma joc travian

| ChibiRose a răspuns:

Travian si ikariam si miss imo, webkinz, clupenguin, pandanda.

| Lullly a răspuns:

Farmerama.ro

| TutiQ a răspuns:

Nu stiu daca te pasioneaza, dar poti incerca si www.joci.ro
Daca nu, si hi5'ul este o solutie;))

| clara1122 a răspuns:

Triburile,zoomumba,farmerama,lady popular,stardool, metin2, jade dynasty,conquiztador,ikariam,pandanda,panfu,clubpenguin, webkins, gladiatus etc;

| oranya a răspuns:

Conquiztador big grin

| shew a răspuns:

Eu iti recomand metin 2 mondiale super tare e mai tare decat orice metinwinking

| dracosu a răspuns:

Eu am jucat gladiatus / ikariam si mi s-au parut super ok

| DouaPuncteIcs_6421 a răspuns:

Farmerama,Zoomumba.