| codry90 a întrebat:

Ce jocuri online misto stii fara metin2 4story sau poracrii din astea
as vrea si eu ceva naou si misto (am cerinte de sistem pentru orice joc nu va faceti grij) numai sa fie ceva tare care sa-mi placa

4 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Www.mmoblog.com
succes aici gasesti

| airaad a răspuns:

World of warcraft (cataclysm)-are o grafica super si ii superb jocu laughing iti garantez ca o sa iti placabig grin

| Synno a răspuns:

Joaca Cabal, WoW ( world of warcraft ), Tera, Fiesta, League OF Legends, Perfect World, The Lord Of The Rings Online. Cam astea sunt! Sper ca te-am ajutat!