| bogdan324 a întrebat:

Ce jocuri pe android cu grafica buna stiti?(in afara de modern combat 3 si 4, real racing 2, asphalt 7, gta vice city, pentru ca le-am terminat).

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Subway Surfers, Gta III, D.O.T.A, The Spiderman (cam asa ceva se numea asta laughing). Cam atatea jocuri stiu eu pe android... uite si cateva aplicatii compatibile pentru. android (sunt foarte tari)
Make me bald, Timer, Fake Iphone 4 (super aplicatia- iti face sa iti arate telefonul/tableta ca un iphone clown, Make me old, Fat Bot...
Funda? big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| SatanaExistă a răspuns:

Virtua tennis, fifa 2012, air navy fighter, Mike V, sau Predators, la astea ma joc eu
acum.