| ene_ene a întrebat:

Ce jocuri pe calculator stiti care se joaca pe competitii, tournaments. Nu fotbal, ci ceva de strategie?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

. Sunt multi pe shootere (COD, PUBG, Fortnite, Etc) MOBA (League of Legume si DOTA2), Hero Shooter (Overwatch si Paladins) Si Starcraft 2 daca vrei RTS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guild wars 2.
Hearthstone.
Astea le joc.

| Vladescape a răspuns:

Acela ar putea fi Counter Strike Global Offensive dar trebuie sa te antrenezi si sa inveti. Csgo e de strategie. Eu zic sa incerci dar trebuie sa înveți sa tragi