| alexandrubogdan2002 a întrebat:

Ce jocuri pentru Android stiti? In afara de temple run, subway, N.O.V.A 3, fruit ninja sau alte jocuri dastea. As vrea niste jocuri care sa nu te dezlipesti de telefon. Am un telefon Vodafone smart 4 turbo cu android 4.4.2.

6 răspunsuri:
| CozmiNU a răspuns:

Circle, RObotzi Fartravel, Hill Climb Racing, Stick Hero, Shadow Fight 2, 8 Ball Pool, 99Bricks Wizard Academy s.a

Intra in Magazin Play si dai la topul jocurilor o sa gasesti o gramada.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

| alexandrubogdan2002 explică:

Stiu toate jocurile pe care le-ai spus. Am cautat pe magazin play o gramada dar le-am jucat pe toate. Am cautat si pe youtube dar nu mai gasesc nimic nou. Vreau jocuri de aventura si peripetii.

| alexandrubogdan2002 explică:

Apropo, jocur Brother in arms 2 nu imi merge adica cand intru in el sa ma joc nu apuc sa iau arma aia ca zice "brother in arms 2 s-a oprit". Am mai intalnit asta si pe Vodafone smart 3 dar era din cauza la procesor. Dar procesorul asta nu e bun? Are 1, 3Gh. Daca stiti vreun fel spuneti-mi. Si la The Amazing spider-man 1 si 2 si The dark knight la fel imi face.

| calinandrei234 a răspuns:

Asphalt 8, Fifa 15, My talking tom, Minion Rush, Fifa 14, 8 ball pool, Dream League, Score! pls fundă

| BlackStar01 a răspuns:

Joaca phases

| CamorraRo a răspuns:

Dead trigger 2