| HarleyQuinn a întrebat:

Ce jocuri pentru tabletă îmi recomandați în afară de Angry Birds,Doodle Jump,Cut the Rope,Bad Piggies,Amazing Alex,Agent Dash,Pou,Temple Run,Pitfall,Angry Gran și Granny Smith,Subway Surfers, Real Racing și Minion Rush? Fundă cele mai bune!

3 răspunsuri:
| hellen18 a răspuns:

Egg baby, Art of draw, 8 Ball pool, Fashion Story, Star me girl, Logo quiz, Piano Master si Fruit Cut big grin. Funda?

| jj95 a răspuns:

Cauta si tu pe aici poate te ajuta
http://ro.android-one.com/samsung-galaxy-mini-s5570/android-games/
Bafta!

| vladutt a răspuns:

Buna.Eu iti recomand jocurile care imi plac mie si care le am pe tableta mea:Speed moto,Zombie Highway,CS Portable, Epic Meal Time, Minecraft PE(Pocket Edition), Talking Tom(1, 2),Talking News, Cryptica, NFS Most Wanted, N.O.V.A 3, Transporters, Sparkle.Eu iti recomand sa le iei de pe goggle play dar tu poti sa le iei de unde vrei tu.