| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri pentru tableta imi recomandati in afara de angry birds,bad piggies,temple run,pou,subway,doodle jump,cut the rope,fruit ninja granny smith,minion rush, agent dash, pou si pitfall?

3 răspunsuri:
| hellen18 a răspuns:

Baby eggs, 8 ball pool, Piano master, fashion story, style me girl, pottery lite, fruit cut si logo quiz big grin.
fundita?

| RawGrey a răspuns:

-> Pocket tanks - joc cu interfata extrem de simplista, de tip "old-style", insa captivant

-> Sky gamblers - simulator pentru jocurile cu avioane cu o grafica foarte buna

-> Jetpack joyride - un joc lansat de cei care au creat Fruit Ninja

-> Real racing - simulator pentru curse automobilistice, cu o grafica asemanatoare cu cea folosita pe console

-> Diamond dash - ai la dispozitie 60 de secunde sa bifezi 3 cuburi de aceeasi culoare

-> Ski safari - personajul schiaza pe un munte si trebuie sa se fereasca de obstacole

-> Total War Battles Shogun - joc de strategie, unde trebuie sa construiesti si sa te lupti cu inamicul

-> Temple run - joc de "supravietuire", personajul tau trebuie sa fuga pentru a scapa de dusmani

| Razvan_Dohotar_1994 a răspuns:

Dead Trigger, Zombie Diary Survival, Batman The Dark Knight Rises, Gangstar Rio :City of Saints