| lamasanustefan a întrebat:

Ce jocuri pot juca cu perifericele astea:
I5 gen 10, 8 GB ddr4, m2 500 gb, placa video geforge gtx 750.
Merge Gta 5 in Full Hd sau Chiar 4K?
Merge Fortnite Full Hd?
Merge Cs-Go in Full Hd.
Si ce jocuri mai sunt?
Sau ce se poate juca?
Pot edita pe programe ca PremierPro vloguri 4k?
Funda!

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In full HD o sa mearga mai toate, dar va trebui sa renunti la detalii. In 720p, daca e un 750 Ti mai ales, o sa mearga toate cele ca unse.

| IonutLOL a răspuns:

Gta 5 720P setarile pe medium undeva la 70-140 fps-uri
Fortnite rezolutia 100% setarile pe low 100-150 fps-uri
Csgo setarile pe medium 90-160 fps-uri bro sper ca te-am ajutat

| Flowwww a răspuns:

Gta ul merge in full hd și fortinte ul tot full hd, dar cu setari low spre medium, la ambele jocuri low spre medium, cs go ul merge la maxim, dar daca vrei fps uri multe in cs iti recomand sa dai toate setarile pe low, ca sa ai fps multe, poti juca cam orice joc cu setari low spre medium, dar editul la 4k nu merge, decat daca faci un upgrade la placa video la un gtx 1650 simplu sau super sau gtx 1660.
Nu forta setarile ca omori placa video. succes