| TreiSurori a întrebat:

Ce jocuri pot juca fara internet pe laptop?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Zeci, sute, mii, dar cred ca cel mai frumos ar merge un Civilization sau ceva de pe la Paradox (Europa Universalis, Hearts of Iron, treburi de-astea care o sa iti dezvolte abilitatile de manager/strateg si o sa te mai invete si ceva istorie).

| TreiSurori explică (pentru KodrutZ):

Eu vreau mai mult simulatoare sau cum se numesc tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru TreiSurori):

Simulatoare de ce? Poate sa fie sex sim, flight sim, driving sim...

| TreiSurori explică (pentru KodrutZ):

Real life - nu conteaza ce, uff e greu de inteles?
gen the sims, gen alea care cresti o ferma de animale etc.

| KodrutZ a răspuns (pentru TreiSurori):

Pai alea is pentru copchii. Mie daca imi zici simulator ma gindesc la Microsoft Flight Sim, HawX, Silent Hunter, Aces High...

| wassyle1994 a răspuns:

Jocuri care nu au nevoie de internet. mai bine spune performantele la laptop-ul tau si genul de joc dorit(in performante intra ce model de procesor are, memoria ram si memoria video detinuta de laptop)

| TreiSurori explică (pentru wassyle1994):

Model HP pavlion dv6, windows 7, Intel core i5 2450M, 2. 50ghz, 8GB, 64 bit
joc..pai cele gen minecraft, thesims, nfs - mai pentru fete (nu barbie, etc - jocuri pentru o fata de 19+ ani)
gen jocuri usoare, sa "cresc" sau sa fac o familie..chestii gen real life.N am idee cum sa explic.