| Marchesin a întrebat:

Ce jocuri pot juca pe un laptop Asus x509fa-ej086 cu I7 8565u, 8 GB 512gb SSD placa video Nvidia GeForce 1030 gtx de 2 GB?

2 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Gta IV(4), GTA5, tomb Ryder shadow, sa-mp gta/sa, Assassins creed /Wow - world of Warcraft(posibil LEGION)...
Daca spun adevaru merit o funda cred? Poti sa Te documentezi le ruleaza usor!

| SoulCalibur a răspuns:

Unde ai vazut tu laptop cu 1030? Nici procesorul ala nu este prea stralucit din cauza ca este ultra low voltaje si nu scoate performante wow, mai bine mai strange niste bani si ia-ti unul cu 1050ti 4gb.