| xFlavy a întrebat:

Ce jocuri RPG,(GEN SKYRIM) sau jocuri gen HITMAN stiti?
DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Kingdoms of Amalur: Reckoning
Ai putea incerca si alte jocuri mai vechi din seria Elder Scrolls cum ar fi Oblivion.
Fable The Lost Chapters sau Fable 3
Fallout 3 si Fallout New Vegas
Dark Souls 1/2
The Witcher
Dragon Age

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen Skyrim, mai e Fallout 3, e facut de aceeasi echipa care a facut Skyrim.Alte openworld, Deus Ex Human Revolution, Fac Cry 3.

| CristiSeeker a răspuns:

Eu obisnuiam sa ma joc Star Wars: The Old Republic. Este un MMORPG, bazat pe seria Star Wars, foarte bine realizat, foarte interesant si placut de jucat. Este Free-to-Play (FTP), dar exista si doua categorii de jucatori privilegiati (platitori).