| Deknar a întrebat:

Ce jocuri RTS(real time strategy) stiti? funda la cele mai multe

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.buygames.ro/strategy-rts.htm Funda?

4 răspunsuri:
| Alexalexalexalex a răspuns:

Oblivion,skyrim,dead block, brick force dar asta e mai ciudatel unpic, mount & blade, black & white si b& w2, jericho(e super tare jericho asta si foarte de actiune)clive braker's se mai numeste jericho, left 4 dead, g mod, across america, need for speed shift sau carbon, minecraft.rock of ages, Play Neighbors from Hell.

| Deknar explică (pentru Alexalexalexalex):

LOL.nici unu nu e de strategie...

| mircea19 a răspuns:

League of legends, metin2, tim,chaos,fun,mondial, dinamik, united, shayia.Toate sunt bune. Funda!

| Deknar explică (pentru mircea19):

Toate sunt varza, in niciun caz funda