| ajutorul3000 a întrebat:

Ce jocuri sa ma mai joc? M-am jucat: gta-uri, fifa-uri, Warcraft-uri, company of heroes, hitman1, 2, blood money..., call of duty1, 2..., Counterstrike-uri si cam atat.

1.Nu imi spuneti jocuri online/multiplayer
2.Nu imi spuneti alte versiuni ale jocurilor enumerate de mine
3. Daca nu respectati varianta 2 ma cam supar si va votez raspunsul ca nefolositor.

4 răspunsuri:
| manase a răspuns:

Raspunsul meu pentru tine.e mai mult ca o cerere. happysi eu am jucat cam aceleasi jocuri.acum joc battlefield2.imi place f mult.nu-ti spun ca e super.dar poti incerca.dar.am o intrebare daca ma poti ajuta.am instalat battlefield2142.nu reusesc sa joc.l-am instalat dar imi spune nu stiu ce dracii.mi-am facut si acont.tot nu reusesc sa intru sa joc. daca l-ai jucat ma poti ajuta? sau daca nu l-ai jucat. poate incerci si daca reusesti.sa nu ma uiti sad

| Maryoo a răspuns:

Ai putea incerca assasin creed brotherhood...sau poti vedea top[ul jcoruilor 2010, 2011, 2009... daca ai un PC bunishor

| Morfilio a răspuns:

Zicea cineva de aici sa joci assassins creed brotherhood... eu nu iti recomand sa incepi direct cu brotherhood desi iti recomand seria, chestia e ca nu intelegi nimica din poveste dinrect din brotherhood, daca vrei joacal mai intai pe 2(care nu prea are multa legatura cu 1) si dupa brotherhood. Dupa ar mai fi un joc absolut genial: MInecraft( te rog nu te lua dupa grafica si uitate la mai multe videori pe youtube sa vezi cum e), apoi Portal 1, 2 e superb, the sims 3 merge al plictiseala, si chiar harry potter and deathly hallows part 1 si 2 iti recomand. funda?big grinbig grinbig grin

| ajutorul3000 explică:

Assasin creed brotherhood este vreo 18+.
! EU nu mas juca niciodata!
Sunt 80% sigur ca nu imi merge!

Si sorry(scuze)manase dar pe mine nu ma intereseaza acel joc.