| IAmAnonim a întrebat:

Ce jocuri(shooter, racing, horror, nu strategie si cu fotbal gen fifa) ar merge pe un sistem:
- amd sempron 2400+ 1833 mhz (1.8 ghz)
-ati radeon 9200 series 128 mb
-rami 768 mb
sa mearga pe high, medium, low orice doar sa nu mearga secadat, sa am lag sau altceva
dau funda si vot pentru cele mai multe jocuri super
ps stiu ca nu e prea fantastic sistemul dar este decent in jocuri deci nu vreau comentarii urate
multumesc

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

Te joci cam mult xDxDxD
Silent Hill 5
unreal tournament
Dragon Age: Origins
Freelancer
Mass Effect 1
Jagged Alliance 2

10 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Half life 2 ia o versiune mai veche direct de pe cd perferabil
Warcraft 3
Counter strike
F.E.A.R.

| IAmAnonim explică (pentru NeimaginabilA):

Ah le-am jucat pe astea daca mai ai jocuri spune-mi te rog

| NeimaginabilA a răspuns (pentru IAmAnonim):

Half-life 2:Episode 1
Minecraft cu cateva moduri pentru high fps
Operation Flashpoint
Hitman: blood & Money
COD 2
Quake 3: Arena
GTA 3
Mount and Blade
KotORs
Starcraft
C&C: Red Alert 2
Battlefield 1942
Neverwinter Nights: Platinum
Elder Scrolls III

| IAmAnonim explică (pentru NeimaginabilA):

Minecraft nu imi place deloc, gta 3 terminat, cod 2 terminat, starcraft terminat, battlefield 1941 si 2-ul jucate, hl 2 l-am jucat si nu mi-a placut, quake 3 sincer nu imi place, mount and blade jucat, elder scrolls 3 nu mi-a placut, Neverwinter Nights: Platinum e ca metin 2 deci nu mi-a placut, C&C: Red Alert 2 sa mor daca il inteleg jocu, kotor 9nu cu s) l-am urat mereu, Operation Flashpoint l-am jucat, ce a mai ramas este Hitman: blood & Money pe care l-am jucat, fara suparare dar nu m-a ajutat raspunsul tau

| IAmAnonim explică (pentru NeimaginabilA):

Principala e scoala dar dupa lectii si invatat am timp sa ma joc

| IAmAnonim explică (pentru NeimaginabilA):

Toate in afara de silent hill 5 le-am jucat mai da-mi ceva jocuri shooter si racing(in afara de nfs carbom,most wanted, porche, underground 1 si 2, si mai sunt cateva dar nu mai imi amintes) si promit ca-ti dau funda

| IAmAnonim explică (pentru NeimaginabilA):

Ahhh nu imi merge silent hill 5 uite: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=275102

| NeimaginabilA a răspuns (pentru IAmAnonim):

Revolt
silent hill 4
World of Warcraft
Knights of the Old Republic (1 and 2)
Warhammer 40000 Dawn of War
Civilization IV
Battle for Middle-Earth (1 and 2)
The Movies
Jedi Academy
Fable: The Lost Chapters
Star Wars: Empire at War
Rise of Nations
Black & White 2

| IAmAnonim explică (pentru NeimaginabilA):

Toate le-am jucat cred ca le-am jucat cam toate jocurile de imi merge pe pc-ul meu totusi mersi ca ai incercat

| NeimaginabilA a răspuns (pentru IAmAnonim):

Ma dau batut nu-mi mai vine nimica in minte sau...
Half Life 2: Deathmatch
Zombie panic(hartile mai mici)

| NeimaginabilA a răspuns (pentru IAmAnonim):

Te joci cam mult xDxDxD
Silent Hill 5
unreal tournament
Dragon Age: Origins
Freelancer
Mass Effect 1
Jagged Alliance 2