| La_Trala_1990 a întrebat:

Ce jocuri singleplayer mi-ati recomanda? Nu ma intereseaza grafica.

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

1.Revolt
2.Red alert 1, 2, 3
3.Dead Island
4. Minecraft
5.Call of Duty
6. Warcraft 3
7.Europa Universalis III
8.Need For Speed Most Wanted.

3 răspunsuri:
| Skypee a răspuns:

Salut, cel mai tare joc singeplayer este Binaty Domain, ce ma fascinat de fiecare data cand l-am jucat + ca are si comenzi vocale si orice faci conteaza in acest joc, dar mai e si call of duty black ops sau prototype 2 le recomand si au o grafica superba dar vezi ce setari faci tu la ele(Funda?)

| s3a a răspuns:

Http://www.downloadjocuripc.com/ uite aici =)

| NijaMT2 a răspuns:

Eu stiu singleplaye jocurile: Minecraft, poti sa il joci si single player si multyplayer, mai este Magicka e un joc despre magie, poti juca Microvolts doar ca acolo e multyplayer dar e frumos mai este si Madagascar 1 sau 2 amandoua sunt fenomenale :* Daca iti place jocurile cu magie gen harry potter iti recomanda Harry Potter toate partile in afara de 1, 2, 3 ca sunt naspa mai este Supercow e destul de misto si... cam atat! sper sa iti placa!