| Alexmihai4992 a întrebat:

Ce jocuri singleplayer sau multiplayer stit fara minecraft ceva care sa mearga la un pc mai slabut. FUNDA.

6 răspunsuri:
| Alexmihai4992 explică:

Ma refer sa fie cu cont si sa fie assa mai cu upgrade sau sa pot sa-mi cumpar armura arme si etc gen metin! Dau funda celui care imi da un joc bun ca pe astea le stiu pe toate!

| aLyNnN03 a răspuns:

As vota pe DayZ si SA:MPwinking

| eugen222 a răspuns:

Samp, Cs... sunt foarte multe cauta pe google jocuri pc multiplayer. Funda?

| Nikapp a răspuns:

Nosferatu,Secrets of Da Vinci...numai ca sunt un pic strasnicute...

| Ultimatum123 a răspuns:

Shooter:The Hell in Vietnam, Terrorist takendown 2, Terorrist takendown covert operations etc. FUNDA?

| Alexmihai4992 explică (pentru Ultimatum123):

Terrorist takendown 2 merge si pe un pc mai slabut pe win xp!