| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Ce jocuri stiti de genul strategie,turn de aparare de actiune,actiune, impuscaturi etc... sa fie pc cele mai faine si mai multe castiga o funda

Răspuns Câştigător
| bmwpassion a răspuns:

Minecraft (iti construiesti case, blocuri, arbori, tot ce vrei, si se poate juca si pe servere), Counter-Strike de impuscaturi, Sims, GTA san andreas, Vice city, God Of War, League Of Legends (super tare asta e cu actiune si cu bataie cu niste personaje super misto), Metin2, GRID (daca vrei si un joc cu masini)...
Si cam astea le stiu big grin

2 răspunsuri:
| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Civilization 5, XCOM:Enemy unknown, Shogun 2 Total war, Red alert 3 si cam atat cunosc la categoria jocuri de strategie.
Action-Adventure- Hitman: Absolution, Dishonored, Assassins creed 3, Sleeping Dogs, Darksiders 2, Batman: Arkham city, Assassins creed revelation.
RPG: Diablo 3, Mass Effect 3, Skyrim, Witcher 2, Dark souls.
Shooter: Borderlands 2, Battlefield 3, Far cry 3, Max Payne 3, Call of duty MW3 si Black ops 2.

| MoonlightAda a răspuns:

God of war e pe consola playstation. Incearca Borderlands, Painkiller (a aparut varianata 3D), Max Payne, seria Doom, Duke Nukem 3D, Minion Master (strategie), Bioshock etc.