| kantrax a întrebat:

Ce jocuri stiti din volan inafara de categoria NFS dar sa fje asa cu drifturi ....sa fie placaut si calumea! DAU FUNDA + vot celui care crie cel putin 3-4 jocuri!

2 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Oaca gta san andreas samp e online si e distractiv sau uite un server de metin foarte tare http://metin2freedom.com/ multe evoluti la arme si armuri si multe alte surprize sau te poti juca fifa 2007 sau gta vice city sau counter strike 1.6 online si cu botii bafta

| GunHead a răspuns:

1. LFS-Life for Speed si asta e frumos.
2. Dirt 2 sau Dirt 3 e ceva genu raliuri.
3. Track Mania Nation iti faci cum vrei mapa(iti pui trambuline te dai peste cap si toate chestiile, tuneluri etc.)
4. Flatout se imbotesc masinile realistic.
5. Burnout idem 4 numai ca are grafica mai smechera.
Sper ca te-am ajutat.big grin FUNDA?