| iLeón a întrebat:

Ce jocuri stiti faine pentru Android 2.3? Am un Samsung Galaxy Ace si vreau si eu sa ma joc ceva happy

4 răspunsuri:
| Anonymous989 a răspuns:

Sunt multe jocuri tari. Eu nu am din pacate android. Colegii mei au : pou, friut ninja, temple run, asphalt 5/6, angry birds ( season, space, rio ) Astea sunt cele mai tari. Intra pe google play. Gasesti orice jocuri si aplicatii vrei. Funda?

| iLeón explică (pentru Anonymous989):

Inafara de Pou le stiam pe toate si de Google Play stiam de asemenea.

| Anonymous989 a răspuns (pentru iLeón):

Pou creeaza dependenta laughing Serios

| maryfrumusica0 a răspuns:

Pou, Cut the rope, Off the leash si altele.