| suculete12 a întrebat:

Ce jocuri stiti pentru un telefon cu android care are un procesor dual-core de 1000 ghz cu un ecran de 4.3 inchi si ecranul ips lcd( telefonul este Allview p5) fara subway fruit ninja, angry birds si real footbol 2012 sa fie gratis

1 răspuns:
| oldschoolrom a răspuns:

Te referi la jocuri de capacitate mai mare cum ar fi Football Manager 2013 care are pe la 300 de mb sau jocuri de genul mai mici ca Fruit Ninja, Angry Birds(cele specificate de tine)? Oricum nu sunt recomandate jocuri de capacitate mare pentru ca desi este un telefon bun pentru pretul lui se consuma foarte repede bateria. Sper ca ti-am fost de folos.