| Chirita_Alex_1992 a întrebat:

Ce jocuri stiti , shooter, fara cerinte prea mari , gen Far Cray, m-am plictisit si n-am cu ce sa imi ocup timpul ?

Răspuns Câştigător
| SnowBal a răspuns:

Mafia II, Total Overdose, 25 to life, Medal Of Honor, ORION: Dino Beatdown, Sniper: Ghost Warrior 2,
Heavy Fire: Afghanistan, THE HAUNTED: Hell s Reach, Syndicate,Global Ops: Commando Libya,PAYDAY: The Heist,Dishonored, Call of Duty: Modern Warfare 3, The Darkness 2, Serious Sam 3: BFE,Shadow Harvest: Phantom Ops,Alcatraz, Dead Space 2, Natural Selection 2, Painkiller Resurrection, Metro 2033.
Bafta!

3 răspunsuri:
| URSuuu4mix a răspuns:

Incearca Counter Strike 1.6. Daca vrei sa joci bine cumparati si un cont de steam cu Counter Strike inclus [ asa ceva costa de la 5 euro in sus ]

| WebMasta a răspuns:

Halo custom edition, Call of Duty, Half-Life 2, Counter-Strike, F.E.A.R., S.T.A.L.K.E.R., muuuuuuuuuulte altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stalker Shadow of Chernobal,Call of Duty, Max Payne 2, Cold Fear,Fear,Advent Rising, Medal of Honor, Boiling Point.Bafta!