| caritas a întrebat:

Ce jocuri va mai jucati? ceva nou dar fain..adica eu joc godafhter 2 si 1, seria gta,nfs,xcom, crysis 3, mafia
as vrea sa stiu niste jocuri faine... ceva de genu saints row,sau prototype(unde ai super-puteri si faci pe smecheru),sau chiar de genu sleeping dogs sau watchdogs,as prefera un joc unde esti un hacker si sa fie open world gen watchdogs care trebuie sa apara, dar toate jocurile de mai sus imi plac, si as vrea ceva in genu lor.

1 răspuns:
| Cumintel a răspuns:

Pai poti sa cauti la real un joc. Darksinders. E pentru. PC. E un fel de Prototype. Are grafica faina. Jocul costa 20 de lei. Eu zic ca merita.