| CaTaLiNuTzAaA a întrebat:

Ce jocuri va mai jucati?happyFara jocuri shotterhappy! Funda pentru cel care imi zice cele mai frumoase jocurihappy

17 răspunsuri:
| clautzuuboy20 a răspuns:

Assasin creed I ninja metin.Cam atât. Fundă?happy

| roxaa15 a răspuns:

Metin2.ro, asasin's cred, diablo3

| Rauldenis a răspuns:

Need For Speed
bang bang racing
Euro Truck simulator 2
18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2
Farming Simulator 2013
The Sims 2 sau 3
jocuri de la EA Sports cum ar fi FIFA sau FIFA Rugby etc.
Iti spun daca mai aflu doar contacteaza-ma.
P.S. Sper ca te-am ajutat.

| RândunelPisică a răspuns:

Uite aici big grin friv, bitefight, ikariam, triburile online, 4 story si metin2 asasin's cred e prea smecher da jocuri shotter tias recomanda counter strike de preferafil modern warfare2 are o super grafica si e nou/altul as spune crysis3/mass efec3/gears of wor2/metro2033/arma3/battlefield3/fear3/call of doty/dead space2/aliens vs predator3 cam astea sunt.Imi dai acum funda plz?

| Lion_9677 a răspuns (pentru RândunelPisică):

Baaaa copiatorule de raspunsuri

| carlito8379 a răspuns:

Delivery truck simulator
metin2
prince of persia the sands of time(CD)
ferrary virtual race
gta vice city deluxe
gta san andreas(VIP, REAL V2, BUCURESTI)
gta 3 (Bucuresti)
gta nfs underground
need for speed (SHIFT, THE RUN, MOST WANTED, HOT PURSIT)
funda?

| complicata2002 a răspuns:

Eu joc smallworlds, daca ai vrea sa te apuci ma numesc Cheratine Stars, te pot invata sa faci goldwinking, soer ca ti-am fost de ajutor big grin

| ToPBosS a răspuns:

Eu deocamdata ma joc pe asasin's cred e prea smecher da jocuri shotter tias recomanda counter strike de preferafil modern warfare2 are o super grafica si e nou/altul as spune crysis3/mass efec3/gears of wor2/metro2033/arma3/battlefield3/fear3/call of doty/dead space2/aliens vs predator3 cam astea sunt.Imi dai acum funda plz?

| Lion_9677 a răspuns (pentru ToPBosS):

Prostea a zis fara jocuri shoter ce nu intelegi laughing u numa din astea i-ai dat

| CaTaLiNuTzAaA explică (pentru Lion_9677):

Mdalaughing)

| Cypry4n a răspuns:

Incearca seria TOTAL WAR, splinter cell, COD(dar cred ca ai jucat) battlefield Fan fotball football manager, FIFA, PES pROTOTYPE, ASSASINS CREED, FAR CRY1 (Subliniez 1) OPERATION FLASHPOINT Racing -driver, dirt, forza motosport, F1, virtua tenis 4/top spin4 FROM DUST(un joc belea rau) batman,just cause,mmafia,MAX PAYNE,dead space,MEDAL OF HONOR, GHOST RECON, stronghold, rise of nation, ligue of legends TRINE, LIMBO, OIO, ANGRY BIRDS, plant vs zombie

| supersecreta a răspuns:

Jojo fashion,metin, league flegents, lady popular, woozword, site-uri jocuri online:friv, kizi si multe altele. FUNDA

| Paddoxe a răspuns:

Amnesia:The Dark Decent
Minecraft
Fahrenheit indigo Prophecy
Assasin's Creed Revelation
Mount & Blade:With Fire and Sword
Need for Speed:The run
Funda?

| Iure a răspuns:

Virtua Tennis 4™. O grafica foarte buna!

| DonFlorino a răspuns:

City car driving 1.2.2
Call of duty mw3
Test drive unlimited 1
Test drive unlimited 2
Mafia 2
Pes 2011
Battelfield 3
GTA IV
Si cam atat sper ca te-am ajutat happy Funda?!

| zimens a răspuns:

Uite aici sper sa fie bune : LEGO lord of the rings, LEGO indiana jones, LEGO star wars 2 si 3, LEGO harry potter si cam atat dar sunt jocuri pe baza filmului. Funda?